מי אנחנו?

טיקל היא חברת מומחי פיתוח בקוד פתוח, שאוהבים טכנולוגיה ואתגרים. אנו עוזרים לאנשים וארגונים שיש להם משימות שאפתניות להצליח.

אנחנו מקימים צוותים שאוהבים אתגרים וחשיבה אחרת ומסייעים ללקוחותינו לתכנן, לפתח, לבנות ולהטמיע כל מערכת תוכנה, בכל סדר גודל, ע"י טכנולוגיות עכשוויות ובמגוון כלי פיתוח חדשניים.

אנו מאמינים ששיתוף הידע והניסיון שצברנו עם קהילת הפיתוח, דרך הרצאות וסדנאות מעשיות, מסייע לאנשי הקהילה להישאר בחזית הידע המעודכן ביותר ולממש את השאיפות שלהם.

אנו לוקחים אחריות ומבטיחים ללקוחותינו ביצוע יעיל של כל משימה, עמידה בלוח זמנים מוקפד תוך חסכון משמעותי במשאבים וניצול רב של טכנולוגיות עכשוויות.

הלקוחות שלנו

המומחיות שלנו

היסטוריה

טיקל התחילה את דרכה בימים בהם הקוד הפתוח החל את דרכו בעולם הפיתוח. חדורי מוטיבציה ומלאי תשוקה לטכנולוגיה חדשנית, היינו בחיפוש מתמיד אחר הכלים שיאפשרו לנו עבודת פיתוח חופשית ובלתי מוגבלת.  
עם השנים הלך והתרחב צוות הפיתוח והפך לחלוץ בקהילת המפתחים בקוד הפתוח.
השאיפה שלנו להמשיך ולמצוא פתרונות טכנולוגיים הובילה אותנו להעמיק את הידע שלנו ולהרחיב את מגוון השפות והכלים בהם אנו משתמשים. 
כיום מובילים את טיקל צוות של מומחים טכנולוגיים בתחומי ה - DevOps, Java, JS, Ruby & Android. מעל 100 עובדים שהם לב החברה, המסייעים לצוותי פיתוח בחברות שונות להצליח בכל משימה.

התרבות/הגישה שלנו

הערך הייחודי שאנו מבטיחים ללקוחותינו, מורכב  מ- 3 ערכי ליבה מרכזיים, המהווים את אבני היסוד של התרבות המקצועית שלנו ומנחים את העובדים בטיקל בכל פעילות.

 

פתיחות ושקיפות
גישת הקוד הפתוח בטיקל והכלים בהם אנו משתמשים, מבטיחים ללקוחותינו חופש מהתחייבויות כולאות לספק תוכנה יחיד, שומרת לו את הזכות לבחור עם מי לעבוד, ועם איזו טכנולוגיה שיבחר. הלקוחות שלנו משוחררים מהמודל המקובל והמקובע, הם ונהנים משימוש בכלים טכנולוגיים בקוד הפתוח, פתרונות גמישים יותר, פרוטוקולים וסטנדרטים פתוחים. גישה זו מחייבת אותנו להמשיך ולפתח טכנולוגיות, להתפתח ולהעמיק את הידע שלנו על מנת להמשיך ולהיות הבחירה של הלקוח.
חדשנות מעשית
הגישה המקצועית בטיקל משלבת בין מומחיות הנוצרת בעבודת הפיתוח בשטח, לבין טיפוח הכושר הטכנולוגי וגיוון הידע ע"י שיגרת למידה בצוותים, הדרכות והפרייה הדדית של קהילת המפתחים שלנו. גישה זו מאפשרת לנו לסייע ללקוח להתמודד ולפתור כול בעיה בצורה יעילה ואפטקטיבית. לקבל תמיכה נרחבת ע"י "עמוד השידרה" הטכנולוגי של טיקל, ולהנות ממפתחים מומחים בעלי ידע מגוון השולטים בשטח ונמצאים בחזית המרוץ הטכנולוגי.
גמישות ומחוייבות לתוצאות
אחריות מקצועית ולא רק אחריות טכנולוגית היא ערך ליבה משמעותי במחוייבות שלנו כלפי עצמנו וכלפי הלקוחות שלנו. הגמישות הניתנת לעובד ללמוד ולהתפתח ע"פ נטיותיו האישיות נמצאת בבסיס לדרישה שלנו ממנו לקחת אחריות על עצמו ולהיות מכוון להשגת תוצאות . החופש המקצועי בטיקל מטפח עובדים בעלי יכולת עבודה עצמאית ואחראית, ומוביל אותם ולהיות מסוגלים להתמודד עם מגוון של אתגרים. מכוונות העובד לביצוע משימות אצל הלקוח, מטפחת בו את הגמישות להשתלב בתוך צוות מפתחים, ולקחת את האחריות על המחוייבות שלו למימוש המשימה.
שירותי ייעוץ

מתן מענה באתר ע"י מומחי קוד פתוח מובילים.

המומחים שלנו יכולים לעזור לכל צוות פיתוח לסיים את העבודה כמו שצריך, במהירות ובאפקטיביות. התחומים בהם אנחנו מספקים שירותי ייעוץ:

תכנון ובניית פרוייקטים 
התאמה בין טכנולוגיות שונות 
אימות תפקוד המערכות בסביב הלקוח 
אופטימיזציה בסביבת הלקוח 

המומחים שלנו מגובים בקהילה מקצועית, המכסה מגוון רחב של טכנולוגיות קוד פתוח, תוכנות וכלי עבודה. הרעיון הוא לייצר חבילה של שירותים בהתאמה אישית ולהתאים אותה לצרכים ולמטרות של הארגון שלך. אפשר להתייחס לזה פשוט כהרחבה נקודתית של הצוות שלך במומחים מובילים נוספים.

סדנאות

טיקל מספקת שירותי הדרכה, בתוכניות מותאמות לדרישות והצרכים הספציפיים של כל ארגון. כל צוות וכל אתגרת מורכב ככל שיהיה.

בין התכניות שלנו:
Boot camps 
מחנות אימונים מרוכזים, להתחלת עבודה בטכנולוגיות קוד פתוח.
סדנאות 
לימוד והתנסות בתוך סביבת העבודה האמיתית.
שיעורים ותרגולים מתקדמים אצלנו 
 
תמיכה

שירותי התמיכה והשדרוג שלנו מוכוונים לטובת ארגוני מו"פ. ארגונים העושים שימוש בתוכנות קוד פתוח, וצריכים לשמור על כדאיות ותפקוד גבוה של המוצר והמערכת סביבו. העבודה איתנו מבטיחה שלא יקרה מצב של משבר או בעיה, בלי שיהיה שם את האדם הנכון לפתור אותם.

מגוון מסגרות תמיכה:
חבילות "בנק שעות" 
חבילות תוכנה ייחודית 
OSS Suites (מבוססות מנוי)
תמיכה ושדרוגים שוטפים 

שירות המומחים שלנו נותן מענה מהיר ואפקטיבי לכל בעיה שעולה- בכל יום עסקים.

אנחנו תמיד מחפשים כשרון חדש!
עבודה בטיקל
להיות אומן-תכנה 
הבנת שהרצון שלך הוא להשאר קרוב לקוד- להיות מומחה בפיתוח תכנה. בטיקל יהיה לך קל למצוא מפתחים בכירים ואדריכלי תכנה עם ההתלהבות והתשוקה המוכרת. אנחנו מזמינים אותך להיות חלק מצוות מקצועי המאפשר התפתחות בתחום וקידום הקריירה.
כח מחץ 
בטיקל לא רק שנשארים קרוב לקוד, אלא מצטרפים גם לקהילת עלית של מפתחים ומפתחות, ונהנים מהבטחון, העוצמה, הכיף וכל מה שקהילה כזו נותנת. והכי פשוט - כשיש גישה לעצה טובה או לתמיכה כשצריך, הבעיות נפתרות הרבה יותר מהר.
מה שאוהבים 
העבודה בטיקל היא הזדמנות. הזדמנות להשקיע את הזמן במה שבאמת אוהבים ורוצים לעסוק בו. אנחנו מעודדים את העובדים שלנו ללכת עם הלב והבטן, כי בעיננו רק כך צומח כשרון אמיתי.
לאתגר את עצמך כל הזמן 
בטיקל הפרויקטים והעבודה שונים ומגוונים, הטכנולוגיה שאנחנו משתמשים בה מתפתחת תוך כדי תנועה. צריך לאהוב את הדינמיקה המהירה של עולם התוכנות כדי להיות חלק ממנה. אנחנו חיים את הדינמיקה הזו.
האלטרנטיבה על פי טיקל
hands-on 
עבודה בטיקל אומרת עבודה בחזית של השדה הטכנולגי. לצבור נסיון מהשטח ברמות שונות וברמה אחרת, ולהישאר מעודכן וקרוב לפלטפורמות והטכנולוגיות הכי מתקדמות שיהיו.
העשרה 
אנחנו רואים בטיקל חממה למפתחי תכנה. הסדנאות המקצועיות וארועי החברה שאנחנו מארגנים באופן קבוע, הם רק חלק מהדרך לשמור על העובדים שלנו במיטבם.
תכנון הדרך 
אנחנו בונים את תכנית העבודה שלך כך שתתאים לצרכים שלך ושל הקריירה שלך. אנחנו משקיעים את כל מה שצריך כדי ליצור התאמה אופטימלית בין הכשרון והיכולות לבין השאיפות. אחרי שאנחנו מבינים את השאיפות והעניין שלך, אנחנו מתכננים ובונים ביחד את המשך הדרך.
הערכים שלנו
קוד פתוח
באופן כללי הגישה והערכים של הקוד הפתוח הם חלק מהיום-יום שלנו. סביבת העבודה שלנו מעודדת ביטוי חופשי פתוח ומוטיבציה עצמית אמיתית. אנחנו שמחים להישאר מחויבים לפתיחות, לשקיפות, לנגישות וליחס אישי.
חדשנות ומקצוענות
העשרה מקצועית והעצמה אישית הם ערכי מפתח מבחינתינו, ונמצאים עמוק ב – DNA של החברה שלנו. אנחנו פשוט רוצים שתהיה הכי טוב במה שאתה רוצה לעשות. לעבוד פה זה אומר להיות חשוף כל הזמן לכל הידע החדש בתחום, ולהיות חלק מקבוצה שלא מפסיקה ללמוד ולהיות צמאה לכל התפתחות חדשה.
תוצאות ואיזונים
תמיד נהיה מוכווני יעד ותוצאות, גם בתמונה הגדולה וגם בפרטים שמרכיבים אותה. המטרה שלנו היא לתת לצוות את הכלים, הסביבה והאווירה האופטימליים לשם השגת התוצאות הרצויות, תוך ניהול מודע, מאוזן ובריא של יחסי בית-עבודה.